Profesor.com.pl - najprofesjonalniejsze prace magisterskie
Lee Chong
Jestem w Polsce dopiero od trzech lat i nie do końca poznałem jeszcze Wasz język. Posiadam jednak dużą wiedzę na temat finansów - Oni pomogli przelać mi ją na papier.

Masz jakieś pytania? Udzielimy Ci odpowiedzi!
Istniejemy na rynku od marca 2001 i pomogliśmy już napisać setki prac, można powiedzieć, że jesteśmy już profesjonalistami...
Czy zapewniacie dyskrecję?
Tak, oczywiście... więcej
Czy poprawki są wliczone w cenę?
Tak, poprawki... więcej
Kiedy dostanę pierwszy rozdział?
Pracę piszemy... więcej
Ogólne informacje o naszych usługach - poprawki
Poprawki
Poprawki wprowadzamy w ciągu tygodnia od przekazania uwag. Ten termin obowiązuje nawet gdy tych uwag jest niewiele (nawet tylko na godzinę pracy), gdyż jest to uwarunkowane również innymi naszymi zleceniami - jedna osoba nie może poprawiać trzech prac na raz, bo akurat zgłosiło się trzech klientów z poprawkami. Może zajmiemy się nimi od razu i następnego dnia praca będzie poprawiona, a może będzie trzeba poczekać na swoją kolej (maksymalnie 5 dni roboczych). Gwarancja na poprawki obowiązuje przez 90 dni od momentu przekazania materiału. Przy zlecaniu poprawek trzeba jednak wziąć po uwagę naszą przerwę urlopową, którą mamy w pierwszej połowie lipca.

Konkurencja

To prawda, że można znaleźć tańszych od nas usługobiorców, bo to właśnie są usługi - mogą Państwo znaleźć malarza, który pomaluje metr ściany za 3 zł i takiego, który nie zgodzi się na mniej niż 6 zł. I fryzjera, który obetnie za 10 zł i takiego, co ceni się na 25 zł - przykładów można podawać bez liku, ale co z tego wynika? Ano czasami wynika z tego to, że ten malarz, co nie będzie pracował za mniej niż 6 zł ma zajęte terminy na pół roku naprzód, bo świadczy porządne usługi i jeden klient poleca go drugiemu. A po tym, który bierze 3 zł za pomalowany metr trzeba poprawiać. Nasze usługi to nie jest benzyna, którą można wszędzie zatankować taką samą (przynajmniej tak powinno być) - to są właśnie usługi i tu można coś wykonać lepiej lub gorzej, a pracownik źle opłacany będzie chciał coś zrobić w jeden dzień zamiast poświęcić na to dwa - my wtedy jako firma nie moglibyśmy brać za to odpowiedzialności. Nie konkurujemy z innymi serwisami ceną, tylko solidnością i rzetelnością.

Plagiat 

Trzeba wyjaśnić tutaj pojęcie "plagiatu". Otóż plagiat polega przede wszystkim na tym, że ktoś cudze poglądy podaje jako swoje własne. W naszych pracach nigdzie nie sugerujemy, że to są odkrywcze poglądy sformułowane przez autora - dlatego robi się w pracy przypisy. Bo i faktycznie - każda praca będzie kompilacją tego, co napisali inni, no i oczywiście będą przytaczane przypisy z aktów prawnych. To nie będą oryginalne poglądy sformułowane przeze nas, ale nie ma tu mowy o plagiacie.

Czas napisania pracy

W standardowej cenie napisanie pracy licencjackiej trwa około trzech tygodni, magisterskiej około czterech tygodni. Należy się jednak jeszcze liczyć z tym, że w okresie od stycznia do czerwca zgłasza się do nas bardzo wielu klientów i abyśmy zajęli się jakimś zleceniem może będzie trzeba czekać w kolejce, nawet do dwóch tygodni. Z drugiej strony zdarzają się również sytuacje, że ktoś musi mieć pracę z dwa tygodnie i pyta, czy zdążymy. Istnieje taka możliwość, pracownik może pracować w nadgodzinach i w weekendy, ale, oczywiście, wiązałoby się to z dodatkowymi kosztami i nie zawsze jest możliwe, zależy od innych zleceń. Prosimy po prostu w każdym wypadku pytać się o termin.
Szukaj słów:
Wybierz kategorię:
Zamów prace magisterskie
wpisz swój e-mail
 Zamawiam
 Rezygnuję
Przejrzyj inne tematy
© 2001-2014 prace magisterskie. Wszystkie prawa zastrzeżone