Profesor.com.pl - najprofesjonalniejsze prace magisterskie
Lee Chong
Jestem w Polsce dopiero od trzech lat i nie do końca poznałem jeszcze Wasz język. Posiadam jednak dużą wiedzę na temat finansów - Oni pomogli przelać mi ją na papier.

Masz jakieś pytania? Udzielimy Ci odpowiedzi!
Istniejemy na rynku od marca 2001 i pomogliśmy już napisać setki prac, można powiedzieć, że jesteśmy już profesjonalistami...
Czy zapewniacie dyskrecję?
Tak, oczywiście... więcej
Czy poprawki są wliczone w cenę?
Tak, poprawki... więcej
Kiedy dostanę pierwszy rozdział?
Pracę piszemy... więcej
Ogólne informacje o naszych usługach - przekazywanie pracy
Sposoby przekazywania pracy
Pracę piszemy i przekazujemy rozdziałami, ale wszystko zaczyna się od planu. Jeśli plan istnieje, to umawiamy się na terminy, sposób odbioru pracy (osobiście, mail, poczta tradycyjna) i zaczynamy pisanie. Jeśli planu nie ma, przygotowujemy go. Rolą klienta jest zapoznanie się z nim i przesłanie zaakceptowanej wersji, ewentualnie przesłanie poprawek, po których plan zostanie zaakceptowany. Zrobienie dobrego planu jest wyłącznie w interesie klienta - poprawki mamy darmowe, ale w obrębie planu, czyli nie wchodzi w grę na przykład napisanie jeszcze jednego rozdziału w ramach ceny.

Czas napisania pracy

W standardowej cenie napisanie pracy licencjackiej trwa około trzech tygodni, magisterskiej około czterech tygodni. Należy się jednak jeszcze liczyć z tym, że w okresie od stycznia do czerwca zgłasza się do nas bardzo dużo klientów i abyśmy zajęli się jakimś zleceniem może będzie trzeba czekać w kolejce, nawet do dwóch tygodni.

Nasza odpowedzialność

Pracę piszemy zgodnie z rytmem zaproponowanym przez klienta, w jego rozliczenia z promotorem nie chcemy i nie możemy wnikać, gdyż mogłoby się to wiązać z posądzeniam nas o popełnianie przestępstwa. Pracę piszemy dla klienta i powinna mu ona służyć, jako wzór do napisania pracy samemu - jeśli postąpi inaczej, to nie chcemy o tym wiedzieć, robi to na własną odpowiedzialność. Piszemy pracę według zaleceń podanych przez klienta.

Objętość pracy

Jeśli klient nie poda inaczej, to uznajemy, że standardowa praca licencjacka liczy 60-70 stron, a magisterska 90-100 stron. Strona to 1800 znaków bez względu na wielkość czcionki i odstępy między wierszami. Czasami klienci,  żeby "zaoszczędzić" proszą, aby pisać czcionką dziesiątką, bo wydaje im się, że tak będzie taniej. Nie będzie taniej i lepiej od razu powiedzieć, jak ma być naprawdę sformatowany tekst, zaoszczędzi to wszystkim pracy. Gdy my na przykład zlecamy tłumaczenie jakiegoś tekstu to nie ma znaczenia czy tekst jest pisany szóstką, czy czternastką. Płacimy tłumaczowi za standardową stronę maszynopisu.

Materiały

W ramach naszych usług nie przygotowujemy materiałów dla klientów - w pracy są przypisy, jest bibliografia i jeśli klient chce zapoznać się z książkami, z których praca jest pisana, to musi pozycje te kupić w księgarni, albo udać się do biblioteki.
Szukaj słów:
Wybierz kategorię:
Zamów prace magisterskie
wpisz swój e-mail
 Zamawiam
 Rezygnuję
Przejrzyj inne tematy
© 2001-2014 prace magisterskie. Wszystkie prawa zastrzeżone