Profesor.com.pl - najprofesjonalniejsze prace magisterskie
Lee Chong
Jestem w Polsce dopiero od trzech lat i nie do końca poznałem jeszcze Wasz język. Posiadam jednak dużą wiedzę na temat finansów - Oni pomogli przelać mi ją na papier.

Masz jakieś pytania? Udzielimy Ci odpowiedzi!
Istniejemy na rynku od marca 2001 i pomogliśmy już napisać setki prac, można powiedzieć, że jesteśmy już profesjonalistami...
Czy zapewniacie dyskrecję?
Tak, oczywiście... więcej
Czy poprawki są wliczone w cenę?
Tak, poprawki... więcej
Kiedy dostanę pierwszy rozdział?
Pracę piszemy... więcej
Ogólne informacje o naszych usługach
Czym się zajmujemy?
Świadczymy usługi w pisaniu prac magisterskich i licencjackich na zlecone tematy. Musimy podkreślić, że nie sprzedajemy prac, tylko właśnie świadczymy usługi pisania prac na konkretne zlecenie dla konkretnego klienta i w związku z tym klient dostaje unikalny i niepowtarzalny materiał, do którego ma pełne prawa i może nim dysponować wedle własnego uznania, oczywiście, nie łamiąc prawa.

W jaki sposób złożyć zlecenie?

Po pierwsze, trzeba podać temat i typ pracy (czy to praca magisterska czy licencjacka, a może jakaś inna, np. inżynierska). Po drugie, trzeba zostawić do siebie maila, bądź inne dane kontaktowe - można to wszystko zrobić wysyłając zwykłego maila na adres profesor@profesor.com.pl lub wypełniając formularz kontaktowy. Dobrze jest też zostawić numer telefonu do siebie, ale uprzedzamy, że przy pierwszym kontakcie z klientem nie oddzwaniamy.

Jakich informacji potrzebujemy, aby rozpocząć pisanie?

1. Tych, o których wspomnieliśmy wyżej.
2. Objętość pracy - jeśli klient nie poda nam tej informacji, to standardowo przyjmujemy, że praca licencjacka będzie liczyć od 60 do 80 stron (raczej bliżej 60-ciu), a praca magisterska od 80 do 120.
3. Informację, czy istnieje plan pracy - jeśli tak, to najlepiej od razu go podać (przesłać).
4. W wypadku prac z przykładem praktycznym określenie, co ma być tym przykładem (jaka firma, czy jaka instytucja). Można o tym nie wspominać, gdy przykład może być dowolny.

Dlaczego nam warto zlecić pisanie? Co nas odróżnia od innych serwisów?

1. Brak anonimowości - to, że zleceniobiorca nie jest anonimowy gwarantuje, iż poważnie potraktuje każde zlecenie, że nie pozwoli sobie na oszukanie klienta - chociażby w ten sposób, że sprzeda mu jakąś broniona pracę zamiast zgodnie z umową napisać dla klienta pracę niepowtarzalną (to dość częsta praktyka anonimowych serwisów).
2. Wszyscy nasi pracownicy mają wyższe wykształcenie - może się to wydać oczywistością, ale warto jednak zwrócić na to uwagę przy wyborze serwisu - z zebranych przez nas informacji wynika, że za pisanie prac często biorą się studenci - czyli osoby, które nie napisały jeszcze własnych prac magisterskich (czy licencjackich). Co można sądzić o ich umiejętnościach? Na pewno to, że są jeszcze słabo rozwinięte, bądź nie ma ich wcale. Ponadto, trzeba się przygotować, że jak przyjdzie sesja, to kontakt z nimi się nagle urwie. Szkoda czasu i pieniędzy, żeby się z nimi "użerać".
3. To co może się wydać banałem - istniejemy na rynku od marca 2001 i pomogliśmy już setkom osób, można powiedzieć, że jesteśmy już profesjonalistami.
Szukaj słów:
Wybierz kategorię:
Zamów prace magisterskie
wpisz swój e-mail
 Zamawiam
 Rezygnuję
Przejrzyj inne tematy
© 2001-2014 prace magisterskie. Wszystkie prawa zastrzeżone