Profesor.com.pl - najprofesjonalniejsze prace magisterskie
pisanie prac

PISANIE PRAC

Lee Chong
Jestem w Polsce dopiero od trzech lat i nie do końca poznałem jeszcze Wasz język. Posiadam jednak dużą wiedzę na temat finansów -
Oni pomogli przelać mi ją na papier.

pomoc

POMAGAMY PISAĆ

Masz jakieś pytania? Udzielimy Ci odpowiedzi!
Istniejemy na rynku od marca 2001 i pomogliśmy już napisać tysiące prac, można powiedzieć, że jesteśmy już profesjonalistami...
mgr
Czy zapewniacie dyskrecję?
dyskrecja Tak, oczywiście... więcej
Czy poprawki są wliczone w cenę?
poprawki Tak, poprawki... więcej
Kiedy dostanę pierwszy rozdział?
rozdzialy Pracę piszemy... więcej
mgr
mgr pisanie prac mgr magisterskich
mgr
home menu informacje darmowe poprawki poprawki dyskrecja dyskrecja formularz kontaktowy mgr
Ogólne informacje o naszych usługach - dyskrecja
Wprowadzenie
Doskonale rozumiemy obawy klientów, zdajemy sobie także sprawę co dzieje się w tzw. "branży". Niejednokrotnie trafiali do nas klienci rozczarowani innymi serwisami. Niestety, nieprofesjonalne serwisy kładą cień na wszystkie pozostałe.

Dyskrecja

Jeśli chodzi o dyskrecję, to żadnych danych klientów nikomu nie udostępniamy, ale zawsze najlepiej dbać o anonimowość we własnym zakresie - tyle tylko, że będzie się to wiązać z wpłatami zaliczkowymi za poszczególne rozdziały.

Oryginalność pracy

Nie jesteśmy w stanie przedstawić Państwu konktretnych dowodów na potwierdzenie gwarancji, że praca będzie oryginalna i na naprawde wysokim poziomie. Gros zadowolonych klientów, którzy polecają nas swoim znajomym jest dla nas wspaniałą rekomendacja. Jednak sami nie możemy ujawniać danych tych osób a tym bardziej tytułów ich prac, gdyż z każdym klientem łączy nas niepisana umowa o zachowaniu tajemnicy.

Nasza odpowedzialność

Pracę piszemy zgodnie z rytmem zaproponowanym przez klienta, w jego rozliczenia z promotorem nie chcemy i nie możemy wnikać, gdyż mogłoby się to wiązać z posądzeniam nas o popełnianie przestępstwa. Przy zlecaniu nam wykonania usługi proszę nie informować nas na jakiej uczelni Państwo studiują, kto jest Państwa promotorem? To nas nie interesuje, wręcz przeciwnie, nie chcemy tego wiedzieć. Pracę piszemy dla klienta i powinna mu ona służyć, jako wzór do napisania pracy samemu - jeśli postąpi inaczej, to nie chcemy o tym wiedzieć, robi to na własną odpowiedzialność. Piszemy pracę według zaleceń podanych przez klienta.

Unikalność pracy

Wszystkie prace piszemy od podstaw w naszej siedzibie i mamy nad nimi pełną kontrolę. Danej pracy nie pisze jakiś współpracownik X z drugiej części kraju, jak to ma miejsce w przypadku innych serwisów. U nas nie mowy o korzystaniu przy pisaniu z jakichś innych prac, a w przypadku takich "zdalnych" serwisów takie niebezpieczeństwo, niestety, istnieje.

Konsekwencje prawne

Jak już wsponialiśmy, nie sprzedajemy prac, tylko świadczymy usługi pisania prac na konkretne zlecenie dla konkretnego klienta i w związku z tym klient dostaje unikalny i niepowtarzalny materiał, do którego ma pełne prawa i może nim dysponować wedle własnego uznania, oczywiście, nie łamiąc prawa, a np. oddanie na uczelni nie swojej pracy, jako swojej nosi znamiona przestępstwa i może być zakwalifikowane, jako przestępstwo wyłudzenia dokumentu.

PRACE

Solidne pisanie prac

Prace po prostu piszemy - zbieramy materiały, chodzimy do bibliotek, w żadnym wypadku nie posługujemy się metodami kopiuj-wklej. Piszemy prace magisterskie i prace licencjackie opierając się na aktualnych aktach prawnych oraz posługując się najnowszą literaturą.

MAGISTERSKIE

Chętnie prześlemy naszą ofertę mailem
wpisz swój e-mail
inne tematy
prace licencjackie

prace licencjackie

prace magisterskie

prace magisterskie

prace dyplomowe

prace dyplomowe

proszę pytać
© 2001-2021 prace magisterskie. Wszystkie prawa zastrzeżone
koniec