Profesor.com.pl - najprofesjonalniejsze prace magisterskie
pisanie prac

PISANIE PRAC

Lee Chong
Jestem w Polsce dopiero od trzech lat i nie do końca poznałem jeszcze Wasz język. Posiadam jednak dużą wiedzę na temat finansów -
Oni pomogli przelać mi ją na papier.

pomoc

POMAGAMY PISAĆ

Masz jakieś pytania? Udzielimy Ci odpowiedzi!
Istniejemy na rynku od marca 2001 i pomogliśmy już napisać tysiące prac, można powiedzieć, że jesteśmy już profesjonalistami...
mgr
Czy zapewniacie dyskrecję?
dyskrecja Tak, oczywiście... więcej
Czy poprawki są wliczone w cenę?
poprawki Tak, poprawki... więcej
Kiedy dostanę pierwszy rozdział?
rozdzialy Pracę piszemy... więcej
mgr
mgr pisanie prac mgr magisterskich
mgr
home menu informacje darmowe poprawki poprawki dyskrecja dyskrecja formularz kontaktowy mgr
Ogólne informacje o naszych usługach
Czym się zajmujemy?
Świadczymy usługi w pisaniu prac magisterskich i licencjackich na zlecone tematy. Musimy podkreślić, że nie sprzedajemy prac, tylko właśnie świadczymy usługi pisania prac na konkretne zlecenie dla konkretnego klienta i w związku z tym klient dostaje unikalny i niepowtarzalny materiał, do którego ma pełne prawa i może nim dysponować wedle własnego uznania, oczywiście, nie łamiąc prawa.

W jaki sposób złożyć zlecenie?

Po pierwsze, trzeba podać temat i typ pracy (czy to praca magisterska czy licencjacka, a może jakaś inna, np. inżynierska). Po drugie, trzeba zostawić do siebie maila, bądź inne dane kontaktowe - można to wszystko zrobić wysyłając zwykłego maila na adres profesor@profesor.com.pl lub wypełniając formularz kontaktowy. Dobrze jest też zostawić numer telefonu do siebie, ale uprzedzamy, że przy pierwszym kontakcie z klientem nie oddzwaniamy.

Jakich informacji potrzebujemy, aby rozpocząć pisanie?

1. Tych, o których wspomnieliśmy wyżej.
2. Objętość pracy - jeśli klient nie poda nam tej informacji, to standardowo przyjmujemy, że praca licencjacka będzie liczyć od 60 do 80 stron (raczej bliżej 60-ciu), a praca magisterska od 80 do 120.
3. Informację, czy istnieje plan pracy - jeśli tak, to najlepiej od razu go podać (przesłać).
4. W wypadku prac z przykładem praktycznym określenie, co ma być tym przykładem (jaka firma, czy jaka instytucja). Można o tym nie wspominać, gdy przykład może być dowolny.

Dlaczego nam warto zlecić pisanie? Co nas odróżnia od innych serwisów?

1. Brak anonimowości - to, że zleceniobiorca nie jest anonimowy gwarantuje, iż poważnie potraktuje każde zlecenie, że nie pozwoli sobie na oszukanie klienta - chociażby w ten sposób, że sprzeda mu jakąś broniona pracę zamiast zgodnie z umową napisać dla klienta pracę niepowtarzalną (to dość częsta praktyka anonimowych serwisów).
2. Wszyscy nasi pracownicy mają wyższe wykształcenie - może się to wydać oczywistością, ale warto jednak zwrócić na to uwagę przy wyborze serwisu - z zebranych przez nas informacji wynika, że za pisanie prac często biorą się studenci - czyli osoby, które nie napisały jeszcze własnych prac magisterskich (czy licencjackich). Co można sądzić o ich umiejętnościach? Na pewno to, że są jeszcze słabo rozwinięte, bądź nie ma ich wcale. Ponadto, trzeba się przygotować, że jak przyjdzie sesja, to kontakt z nimi się nagle urwie. Szkoda czasu i pieniędzy, żeby się z nimi "użerać".
3. To co może się wydać banałem - istniejemy na rynku od marca 2001 i pomogliśmy już tysiącom osób, można powiedzieć, że jesteśmy już profesjonalistami.

PRACE

Solidne pisanie prac

Prace po prostu piszemy - zbieramy materiały, chodzimy do bibliotek, w żadnym wypadku nie posługujemy się metodami kopiuj-wklej. Piszemy prace magisterskie i prace licencjackie opierając się na aktualnych aktach prawnych oraz posługując się najnowszą literaturą.

MAGISTERSKIE

Chętnie prześlemy naszą ofertę mailem
wpisz swój e-mail
inne tematy
prace licencjackie

prace licencjackie

prace magisterskie

prace magisterskie

prace dyplomowe

prace dyplomowe

proszę pytać
© 2001-2021 prace magisterskie. Wszystkie prawa zastrzeżone
koniec