Profesor.com.pl - najprofesjonalniejsze prace magisterskie
pisanie prac

PISANIE PRAC

Lee Chong
Jestem w Polsce dopiero od trzech lat i nie do końca poznałem jeszcze Wasz język. Posiadam jednak dużą wiedzę na temat finansów -
Oni pomogli przelać mi ją na papier.

pomoc

POMAGAMY PISAĆ

Masz jakieś pytania? Udzielimy Ci odpowiedzi!
Istniejemy na rynku od marca 2001 i pomogliśmy już napisać tysiące prac, można powiedzieć, że jesteśmy już profesjonalistami...
mgr
Czy zapewniacie dyskrecję?
dyskrecja Tak, oczywiście... więcej
Czy poprawki są wliczone w cenę?
poprawki Tak, poprawki... więcej
Kiedy dostanę pierwszy rozdział?
rozdzialy Pracę piszemy... więcej
mgr
mgr pisanie prac mgr magisterskich
mgr
home menu informacje darmowe poprawki poprawki dyskrecja dyskrecja formularz kontaktowy mgr
Ogólne informacje o naszych usługach - poprawki
Poprawki
Poprawki wprowadzamy w ciągu tygodnia od przekazania uwag. Ten termin obowiązuje nawet gdy tych uwag jest niewiele (nawet tylko na godzinę pracy), gdyż jest to uwarunkowane również innymi naszymi zleceniami - jedna osoba nie może poprawiać trzech prac na raz, bo akurat zgłosiło się trzech klientów z poprawkami. Może zajmiemy się nimi od razu i następnego dnia praca będzie poprawiona, a może będzie trzeba poczekać na swoją kolej (maksymalnie 5 dni roboczych). Gwarancja na poprawki obowiązuje przez 90 dni od momentu przekazania materiału. Przy zlecaniu poprawek trzeba jednak wziąć po uwagę naszą przerwę urlopową, którą mamy w pierwszej połowie lipca.

Konkurencja

To prawda, że można znaleźć tańszych od nas usługobiorców, bo to właśnie są usługi - mogą Państwo znaleźć malarza, który pomaluje metr ściany za 3 zł i takiego, który nie zgodzi się na mniej niż 6 zł. I fryzjera, który obetnie za 10 zł i takiego, co ceni się na 25 zł - przykładów można podawać bez liku, ale co z tego wynika? Ano czasami wynika z tego to, że ten malarz, co nie będzie pracował za mniej niż 6 zł ma zajęte terminy na pół roku naprzód, bo świadczy porządne usługi i jeden klient poleca go drugiemu. A po tym, który bierze 3 zł za pomalowany metr trzeba poprawiać. Nasze usługi to nie jest benzyna, którą można wszędzie zatankować taką samą (przynajmniej tak powinno być) - to są właśnie usługi i tu można coś wykonać lepiej lub gorzej, a pracownik źle opłacany będzie chciał coś zrobić w jeden dzień zamiast poświęcić na to dwa - my wtedy jako firma nie moglibyśmy brać za to odpowiedzialności. Nie konkurujemy z innymi serwisami ceną, tylko solidnością i rzetelnością.

Plagiat 

Trzeba wyjaśnić tutaj pojęcie "plagiatu". Otóż plagiat polega przede wszystkim na tym, że ktoś cudze poglądy podaje jako swoje własne. W naszych pracach nigdzie nie sugerujemy, że to są odkrywcze poglądy sformułowane przez autora - dlatego robi się w pracy przypisy. Bo i faktycznie - każda praca będzie kompilacją tego, co napisali inni, no i oczywiście będą przytaczane przypisy z aktów prawnych. To nie będą oryginalne poglądy sformułowane przeze nas, ale nie ma tu mowy o plagiacie.

Czas napisania pracy

W standardowej cenie napisanie pracy licencjackiej trwa około trzech tygodni, magisterskiej około czterech tygodni. Należy się jednak jeszcze liczyć z tym, że w okresie od stycznia do czerwca zgłasza się do nas bardzo wielu klientów i abyśmy zajęli się jakimś zleceniem może będzie trzeba czekać w kolejce, nawet do dwóch tygodni. Z drugiej strony zdarzają się również sytuacje, że ktoś musi mieć pracę z dwa tygodnie i pyta, czy zdążymy. Istnieje taka możliwość, pracownik może pracować w nadgodzinach i w weekendy, ale, oczywiście, wiązałoby się to z dodatkowymi kosztami i nie zawsze jest możliwe, zależy od innych zleceń. Prosimy po prostu w każdym wypadku pytać się o termin.

PRACE

Solidne pisanie prac

Prace po prostu piszemy - zbieramy materiały, chodzimy do bibliotek, w żadnym wypadku nie posługujemy się metodami kopiuj-wklej. Piszemy prace magisterskie i prace licencjackie opierając się na aktualnych aktach prawnych oraz posługując się najnowszą literaturą.

MAGISTERSKIE

Chętnie prześlemy naszą ofertę mailem
wpisz swój e-mail
inne tematy
prace licencjackie

prace licencjackie

prace magisterskie

prace magisterskie

prace dyplomowe

prace dyplomowe

proszę pytać
© 2001-2021 pisanie prac. Wszystkie prawa zastrzeżone
koniec